Çocuk Bakıcısı

Deneyimli, referanslı, yabancı dil bilen, güvenilir bebek ve çocuk bakıcısı ihtiyaçlarınız için profesyonel insan kaynağımız ile hizmetinizdeyiz.

Türkiye'nin her yerinde deneyimli ve referanslı çocuk bakıcısı insan kaynağımız ile hizmet veriyoruz. İşiniz veya özel durumunuzdan dolayı çocuğunuza bakmaya vakit bulamadığınız tüm konularda çocuğunuza en uygun referanslı ve deneyimli bakıcıyı bularak, insan kaynağı yolculuğunuzu daha kolay bir hale getiriyoruz.

Doğru bebek ve çocuk bakıcısı çok önemlidir. Çocuğunuzun beslenme, dinlenme ve oyun alışkanlıklarına göre bir program içerisinde olacak ve ayrıca özel isteklerinize göre çocuğunuzun yeteneklerinin geliştirilmesinde yardımcı olabilecek bir bakıcı bulmanın önemini çok iyi anlıyoruz. Bu konuda deneyimli ve referanslı kişiler ile çalışılmasına dikkat ediyoruz.

Pozitif düşünen, oyun oynamaya hevesli ve neşeli bir karaktere sahip olan bir bakıcı çocuğunuz için büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. Tam bu özelliklere uygun çalışma profiline sahip ve Türkiye'nin her yerinde doğru insanı bulmanızı sağlıyoruz.


Bize Ulaşın


Haftanın 6 günü 09:00-19:00 saatleri arasında bizi arayabilir yada 7/24 Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon & Whatsapp

0 (552) 736 0557

Email

bilgi@gocdanismanligi.com

Hakkımızda

Ev hizmetleri ve göç danışmanlığında tam profesyonel yetkinlik ile Türkiye geneli hizmet verebilen ve uluslararası saygınlığı kazanmış bir danışmanlık firmasıyız.

Bizi Takip Edin