Ege & Göç Danışmanlığı

Ev hizmetleri ve göç danışmanlığında tam profesyonel yetkinlik ile Türkiye geneli hizmet verebilen ve uluslararası saygınlığı olan bir danışmanlık firmasıyız.

Hakkımızda

Yabancı çalışma izni, oturma izni, randevu alma, belge takibi, yaşlı bakım personeli, çocuk bakıcısı, temizlik personeli, yabancı sağlık sigortası ve daha bir çok alanda tüm yabancılara gerekli pasaport ve göç danışmanlığı hizmetini hızlı ve güvenilir şekilde vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeden göç konusunda bilgilendiğinizi düşünmeyin.

Vizyon

Çalışma veya oturum amaçlı ülkemize gelen yabancılara ihtiyaçları olan göç danışmanlığı hizmetini profesyonel ve güler yüzlü bir anlayışla sağlayarak sektörde ve birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız arasında güçlü ve vizyoner bir kimliğe sahip olmayı hedefliyoruz.

Misyon

Türkiye'de yaşamayı ve çalışmayı düşünen yabancılara göç danışmanlığı hizmeti sunarak ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlamak ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya yardımcı olmalarını sağlamak önemli bir hedefimizdir.


Bize Ulaşın


Haftanın 6 günü 09:00-19:00 saatleri arasında bizi arayabilir yada 7/24 Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon & Whatsapp

0 (552) 736 0557

Email

bilgi@gocdanismanligi.com

Hakkımızda

Ev hizmetleri ve göç danışmanlığında tam profesyonel yetkinlik ile Türkiye geneli hizmet verebilen ve uluslararası saygınlığı kazanmış bir danışmanlık firmasıyız.

Bizi Takip Edin