İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizlik hizmetinde deneyimli ve profesyonel ekibimizle, aynı gün temizliği bitirerek tertemiz bir ortama kavuşmanız için gerekeli ortamı sağlıyoruz.

İnşaat sonrası temizlik için hangi günler sizden hizmet alabilirim?
Evinizin veya binanızın inşaat sonrası halinde kalan kimyasallar, lekeler ve tüm kirin profesyonel ekibimizce temizliği yapılmaktadır. Çalışanlarımız sizinle özel olarak planladığımız günde ve saatinde temizlik malzemeleri ve kimyasalları ile gelerek çalışmaya başlar. Temizlik ihtiyaçlarınızda haftanın tüm günleri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik ne kadar sürer?
İnşaat sonrası temizlik için planlanacak süre, evinizin, binanızın yada ofisinizin büyüklüğüne ve gereken temizlik işlemlerine göre belirlenir. Çalışma planı çıkartılıp ve işin başlangıç-bitiş süresi belirlendikten sonra alanında uzman çalışanlarımız işe başlayarak, ortam; yaşanabilecek, temiz ve ferah bir hale getirilir.

İnşaat sonrası temizlik alanında nasıl çalışıyoruz?

İnşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda sizin neler istediğiniz ve ortamın profesyonelce temizlenmesi bizim için çok önemlidir. Bu aşamada aşağıdaki hususlara dikkat ediyoruz. 

1

Hazırlık ve Planlama

Evinizin, ofis veya iş yerinizin temizlik ihtiyaçlarını inceliyoruz ve sizinle birlikte çalışma planımızı ve notlarımızı hazırlıyoruz.
2

İşe Koyulma

Temizlik personelimiz özel temizlik kıyafetleri giyerek planlanan çalışma düzenine göre gerekli temizlik malzemelerini hazırlar ve belirlenen saatte işe başlar.
3

İşi Bitirme

Temizlik ekibimiz planlanan saatte temizliği bitirerek ortamı tam istediğiniz gibi temiz ve ferah bir şekilde size teslim eder.

Bize Ulaşın


Haftanın 6 günü 09:00-19:00 saatleri arasında bizi arayabilir yada 7/24 Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon & Whatsapp

0 (552) 736 0557

Email

bilgi@gocdanismanligi.com

Hakkımızda

Ev hizmetleri ve göç danışmanlığında tam profesyonel yetkinlik ile Türkiye geneli hizmet verebilen ve uluslararası saygınlığı kazanmış bir danışmanlık firmasıyız.

Bizi Takip Edin