Yabancı Sağlık Sigortası

Türkiye'de ikamet izni başvurusunda bulunan yabancılar için zorunlu hale getirilen yabancı sağlık sigortası hizmetini sağlıyoruz.

Yabancı Uyruklu Kişiler İçin Sağlık Sigortası

T.C. kanunları gereğince oturma izni başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için Yabancı Sağlık Sigortası zorunlu hale gelmiştir.

Yabancı sağlık sigortası, bir hastalık ve kaza gibi durumlarda tedavi görmenizi sağlayacak özel hizmetlerin size sunulan teminat kapsamında verilmesini sağlar.

Sigorta poliçenizin anlaşmalı sağlık kurumlarında ayakta ve yatarak tedavi görebilir, belirli limitler kapsamında anlaşmalı olmayan kurumlarda bile hizmet alabilirsiniz.

Bu kapsamda; Ege & Göç Danışmanlığı olarak iş ortağı olduğumuz sigorta şirketlerinin yabancı sağlık sigortası poliçeleri ile sağlığınızı güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz.

Yabancılar için önemli bilgiler

Sağlığınız için yabancı sağlık sigortası kapsamında Ankara Sigorta, AKSigorta, Allianz, Ege Sigorta, Ergo, Güneş Sigorta, Groupama, Ray Sigorta, Sompo Japan Sigorta ile çalışıyoruz.

Ayakta veya yatarak tedavi, doktor muayenesi, ilaç masrafları ve birçok sağlık işlemleri için teminatlar.


Bize Ulaşın


Haftanın 6 günü 09:00-19:00 saatleri arasında bizi arayabilir yada 7/24 Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon & Whatsapp

0 (552) 736 0557

Email

bilgi@gocdanismanligi.com

Hakkımızda

Ev hizmetleri ve göç danışmanlığında tam profesyonel yetkinlik ile Türkiye geneli hizmet verebilen ve uluslararası saygınlığı kazanmış bir danışmanlık firmasıyız.

Bizi Takip Edin